Polish Topic

You don't speak english too good? Wanna chit-chat with people from your country, in your language? It's the place for you!
User avatar
VegetaOokami
Posts: 182
Joined: December 10th, 2009, 10:41 pm
Location: Poland

Re: Polish Topic

Post by VegetaOokami »

3 dni do końca legendary raidów q_q
...
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

Tyle promo które chamsko osrałam :3
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
Alive
Posts: 5495
Joined: January 30th, 2013, 5:26 pm
Location: confessional

Re: Polish Topic

Post by Alive »

CO TU SIĘ ODP!ERDALA POD MOJĄ NIEOBECNOŚĆ
Kejż, mój szpieg w krainie Oz [Kacpe] wyśpiewał mi, że podobno zdobyłaś legendy w pokego. Ja się pytam, jakim cudem? Mnie te atrakcje w większości ominęły, bo nie było się z kim umawiać na raidy.
Żal mi teraz tyłek ściska nemiłosiernie, chyba zainwestuję w maść na ból dupy.
Spoiler:
Image
0 Rh(+)音隠れの里
Spoiler:
AdoptableAdoptable
In nomine patris et fillii et spiritus sancti
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

A to szpieg hitlera... No kilka zdobyłam, a co? Złapać ci jakąś? Ale na Enteia to już za późno, ludki połapały i im się chodzić na niego już nie chce. Okazało się że trochę ludzi u mnie gra i czasami cośtam się uda sklecić na raid. Ale najgorsze są cwaniakujące dzieci... zamiast lać to unikają, albo nie robią rejoina żeby im damage nie kasowało - dlatego dorośli jak widzą że dziecioki idą to się albo wycofują albo udają że ich nie ma. Raz podobno poszedł ktoś z dzieciakami w 17 osób na lugię i failed. A najśmieszniejsze, że ostatnio dzieciok, 15lvl robi piękne gównoburzę o to że ludzie z mojej dzielnicy nie chodzą na raidy w ich dzielnicy (a dokładnie idealnie na samym końcu miasta...). Tam nawet nie ma po co chodzić, wszystkie gymy niebieskie, nie ma szans ulepszyć odznaki ani nic więc po co? Dobra, koniec pierdu pierdu, idę jeść xD

A jednak byłam jeszcze wczoraj na raidzie i złapałam kolejnego enteia... szkoda ze w grupie były 2 osoby których nienawidze
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
Alive
Posts: 5495
Joined: January 30th, 2013, 5:26 pm
Location: confessional

Re: Polish Topic

Post by Alive »

A da się złapać komuś, skoro łapiesz premier ballem? Dla kolekcji byłoby fajnie, tylko nie mów mi, że mam przysłać telefon.. Kuzyn mówił, że te legendy to ogólnie ciota i hoy, więc ból tyłka mam już mniejszy. Walić staminę.
ALE JAKBY KTOŚ Z ŁÓDZKIEJ SPOŁECZNOŚCI CHCIAŁ IŚĆ, TO JA BARDZO CHĘTNIE :twisted:
Dobra, idę oglądać dbs i wpieprzać całą michę makaronu z sosem :mrgreen:
Spoiler:
Image
0 Rh(+)音隠れの里
Spoiler:
AdoptableAdoptable
In nomine patris et fillii et spiritus sancti
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

Już kilka dni ci odpisuję... xD Telefonu to może i nie chcę, ale za to passy do konta to już potrzebne, ale wiadomo - musiałabyś mi ufać jak cholera xD po za tym w Łodzi na pewno będziesz miała jakąś grupę. Nawet dzisiaj byłam na chyba ostatnim enteiu. W ogóle nasze miasto nie dostało raid passów na mewtwo...

3 suicune czy jak sie on zwie złapane, w tym jeden "na zamówienie" :P jest trudniej niż na enteiu
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
Alive
Posts: 5495
Joined: January 30th, 2013, 5:26 pm
Location: confessional

Re: Polish Topic

Post by Alive »

Siedzę od wczoraj na fcb w poszukiwaniu ludności do raidów NOLIFEDETECTED ale, cholera, jak na ironię, albo za daleko i nie zdążę przybyć, albo zero chętnych. Idę sobie połazić i zebrać trochę balli. :<
Spoiler:
Image
0 Rh(+)音隠れの里
Spoiler:
AdoptableAdoptable
In nomine patris et fillii et spiritus sancti
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

Az tak licho w lodzi? Dziwne. Ja wczoraj 2 raikou robilam. Ofolnie duzo ich nalapalam :/ udalo ci sie dostac passa na mew2? U mnie nikt, tylko lodz i lask obdarowuje :/

A wlasnie, lap kaczke z porem poki jest
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
Siemik
Star Guardian
Posts: 2859
Joined: April 28th, 2009, 4:10 pm
Gender: Male
Location: Poland

Re: Polish Topic

Post by Siemik »

Wpadłem tutaj z sentymentu, huntując shiny Eevee na 3ds'ie xD Pozdrowienia ludki <3
AdoptableAdoptableAdoptableAdoptableAdoptableAdoptableAdoptable
User avatar
K-Y
Posts: 26882
Joined: December 10th, 2009, 1:00 pm
Gender: Female

Re: Polish Topic

Post by K-Y »

Czemu ZAWSZE jak próbuję się tu zalogować to pierw wchodzę w rejestrację konta =.=

Siemiq, i jaktam hunt? ile już jaj masz? i najważniejsze, skąd masz samice eevee xD

Alive, jaktam twoje podboje w pokego? Ucieszyłam się że po ho-oh jest przerwa w raidach 5 i w końcu będzie można raidy 4ki porobić to dali groudona >.< dobrze chociaż, że łatwo się w niego rzuca... w pierwszy dzień z rana 3 raidy z rzędu zrobiliśmy, każdy połapał i luzik.
Spoiler:
Image
AdoptableAdoptableTeam InstinctAdoptableAdoptable
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
User avatar
Alive
Posts: 5495
Joined: January 30th, 2013, 5:26 pm
Location: confessional

Re: Polish Topic

Post by Alive »

Gram w chwilach wolnych, ale obecnie przebywam na tak totalnym zadupnym wygwizdowie, że na raidy legend nie mam co liczyć. Nawet mi się nie chce patrzeć na tego fejsbuka, po prostu chodzę sobie dla przyjemności. Zresztą, nie mam parcia, bo i tak nie użyję takiego na arenie [wiem od brata, skubany łapał co popadnie :/].
Z niczym się nie spieszę.. jakiś miesiąc temu trafił mi się wild Snorlax [ponad 1k CP ~ 75% IV's], później wykluł [podobne staty], kilka tygodni temu wreszcie udało mi się ewoluować Dratiniusza, po wbiciu na 30 lvl :mrgreen: . Życie, życie, jest nobelą.
Spoiler:
Image
Spoiler:
Image
0 Rh(+)音隠れの里
Spoiler:
AdoptableAdoptable
In nomine patris et fillii et spiritus sancti
User avatar
VegetaOokami
Posts: 182
Joined: December 10th, 2009, 10:41 pm
Location: Poland

Re: Polish Topic

Post by VegetaOokami »

Ostatnio pośrodku pola zrespiła się Blissey! To była radość ;D
Dla mnie rajdowanie jest wiele zabawniejsze jak bicie się w Gymach xD w naszym mieście i tak niebiescy z czerwonymi jeżdzą autami i odbijają wszystkie gymy w okolicy. Team instinct prawie nie istnieje na mapie. *sigh* Za to szpanujemy armią legend.
...
User avatar
wani
Posts: 1
Joined: March 18th, 2018, 1:37 pm

Re: Polish Topic

Post by wani »

cześć
trochę tu martfo
User avatar
Alive
Posts: 5495
Joined: January 30th, 2013, 5:26 pm
Location: confessional

Re: Polish Topic

Post by Alive »

wani, witam, żywotności tutaj jak na lekarstwo, i to od paru ładnych lat. Chyba zrobię tu osobliwą specjalizację z patologii.

Poszukuję SeveRcia. Jeśli ktoś coś o nim słyszał, to liczę na odzew. #ktokolwiekwidziałktokolwiekwie

Zobaczę, czy da się poklikać dla relaksu. Od czasu renowacji forum mam straszne lagi jeśli chodzi o "grywalność".
Spoiler:
Image
0 Rh(+)音隠れの里
Spoiler:
AdoptableAdoptable
In nomine patris et fillii et spiritus sancti
User avatar
KermitJabba
Posts: 11
Joined: March 22nd, 2018, 8:07 pm

Re: Polish Topic

Post by KermitJabba »

Witam, jestem tu nowy.
User avatar
Alive
Posts: 5495
Joined: January 30th, 2013, 5:26 pm
Location: confessional

Re: Polish Topic

Post by Alive »

[KermitJabba], jakoś nie chce mi się w to wierzyć :3
[mam Cię na celowniku mały trollu]
Spoiler:
Image
0 Rh(+)音隠れの里
Spoiler:
AdoptableAdoptable
In nomine patris et fillii et spiritus sancti
User avatar
KermitJabba
Posts: 11
Joined: March 22nd, 2018, 8:07 pm

Re: Polish Topic

Post by KermitJabba »

Alive wrote:[KermitJabba], jakoś nie chce mi się w to wierzyć :3
[mam Cię na celowniku mały trollu]
Bynajmniej nie mały, awatar oddaje moje rzeczywiste gabaryty.
User avatar
Alive
Posts: 5495
Joined: January 30th, 2013, 5:26 pm
Location: confessional

Re: Polish Topic

Post by Alive »

Aczkolwiek morda poniekąd znajoma...
Spoiler:
Image
0 Rh(+)音隠れの里
Spoiler:
AdoptableAdoptable
In nomine patris et fillii et spiritus sancti
User avatar
KermitJabba
Posts: 11
Joined: March 22nd, 2018, 8:07 pm

Re: Polish Topic

Post by KermitJabba »

Alive wrote:Aczkolwiek morda poniekąd znajoma...
Wiele osób mi mówi, że wyglądam jak jakiś Paweł z Wa-wy...
User avatar
Alive
Posts: 5495
Joined: January 30th, 2013, 5:26 pm
Location: confessional

Re: Polish Topic

Post by Alive »

Tylko proszę mi tu nie kowbojkować, tutaj jest porządne forum dla przykładnych użyszkodników.. Wywlekanie brudów i pranie ich publicznie nie przysporzy żadnych korzyści, a tylko zszarga Ci i tak wątpliwej jakości reputację :3
Spoiler:
Image
0 Rh(+)音隠れの里
Spoiler:
AdoptableAdoptable
In nomine patris et fillii et spiritus sancti
Post Reply