Polish Topic

You don't speak english too good? Wanna chit-chat with people from your country, in your language? It's the place for you!
VegetaOokami

Re: Polish Topic

Postby VegetaOokami » August 27th, 2017, 8:10 pm

3 dni do końca legendary raidów q_q
ImageImage
K-Y

Postby K-Y » August 28th, 2017, 7:11 pm

Tyle promo które chamsko osrałam :3
ImageImage
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."
Alive

Postby Alive » September 10th, 2017, 9:53 pm

CO TU SIĘ ODP!ERDALA POD MOJĄ NIEOBECNOŚĆ
Kejż, mój szpieg w krainie Oz [Kacpe] wyśpiewał mi, że podobno zdobyłaś legendy w pokego. Ja się pytam, jakim cudem? Mnie te atrakcje w większości ominęły, bo nie było się z kim umawiać na raidy.
Żal mi teraz tyłek ściska nemiłosiernie, chyba zainwestuję w maść na ból dupy.
0 Rh(+)音隠れの里
Image
ImageImageImageImageImageImageImage

"Homo sum, humani nil a me alienum puto"
K-Y

Postby K-Y » Yesterday, 11:45 am

A to szpieg hitlera... No kilka zdobyłam, a co? Złapać ci jakąś? Ale na Enteia to już za późno, ludki połapały i im się chodzić na niego już nie chce. Okazało się że trochę ludzi u mnie gra i czasami cośtam się uda sklecić na raid. Ale najgorsze są cwaniakujące dzieci... zamiast lać to unikają, albo nie robią rejoina żeby im damage nie kasowało - dlatego dorośli jak widzą że dziecioki idą to się albo wycofują albo udają że ich nie ma. Raz podobno poszedł ktoś z dzieciakami w 17 osób na lugię i failed. A najśmieszniejsze, że ostatnio dzieciok, 15lvl robi piękne gównoburzę o to że ludzie z mojej dzielnicy nie chodzą na raidy w ich dzielnicy (a dokładnie idealnie na samym końcu miasta...). Tam nawet nie ma po co chodzić, wszystkie gymy niebieskie, nie ma szans ulepszyć odznaki ani nic więc po co? Dobra, koniec pierdu pierdu, idę jeść xD
ImageImage
"Inni złodzieje zwyczajnie kradli wszystko, czego nie przybito do podłoża, ale ten złodziej kradł również gwoździe."

Return to “Regional corner”